O nas...

O nas...

Nasze studio działa od  października 2020r., Jednakże praca nad realizacją pomysłu zaczęła się już dużo wcześniej. Przeszliśmy długa drogę zanim mogliśmy przyjąć naszego pierwszego gościa. Salon znajduje się w bardzo atrakcyjnych położeniu. Przy drodze wjazdowej do Szczecina. Znajdując się na prawym brzegu wystarczy kierować się w okolice Outlet Parku na ulicę Iwaszkiewicza 20. Czekamy na was prawie codziennie w godzinach 10-21.

Wiele osób zastanawia się, skąd wziął się pomysł na takie miejsce. W pewnym momencie zaczęłam skupiać się na swoim zdrowiu psychicznym oraz fizycznym. Być może dlatego że często żyje w napięciu. Wiele czynników powodowało że moje życie nie pozwalało mi na relaks. Łatwo dostępne sposoby nie pomagały mi w osiągnięciu tego czego potrzebowałam. Aż pewnego dnia całkowicie przypadkiem znalazłam się w kapsule floatingowej, która odmieniła moje spojrzenie na cały otaczający nas świat. Tylko nie myślcie że to było takie proste. Moja pierwsza sesja zakończyła się przed czasem i z mnóstwem przemyśleń.

 

Częste korzystanie z floatingu pozwoliło mi poznać trzy największe zalety tego zabiegu .

  • Po pierwsze: redukcja stresu. Poprzez brak bodźców zewnętrznych możemy pozbyć się stresu i zmęczenia. Godzinna sesja pozwala na znaczne zwiększenie w organizmie hormonu szczęścia. Mózg uwalnia endorfiny do ciała, po wyjściu czujemy się odprężeni. Widać to na twarzy, wychodząc z wody jesteśmy uśmiechnięci a w oczach widać błysk.
  • Po drugie: wyjątkowa sól Epsom. Odpowiednia jej ilość w wodzie nie tylko unosi nas na jej powierzchni ale również pozwala na dostarczenie do naszego organizmu wartościowych mikroelementów: magnezu oraz siarki. Wyobraźcie sobie ile w ciągu dnia dostarczamy do naszego organizmu toksyn: znajdują się one w powietrzu czy nieprawidłowej diecie. Zgromadzone w naszym organizmie utrudniają utrzymanie odpowiedniej równowagi a ciągły stres pozbawia organizmu potrzebnych mikroelementów. Najszybszym sposobem na uzupełnienie wszystkich składników jest wchłonięcie ich przez skórę podczas kąpieli w soli Epsom. Jednorazowo otrzymujemy duża dawkę tych elementów a co za tym idzie organizm zyskuje uczucie relaksu, zmniejsza się ból zmęczonych mięśni oraz poprawia kondycję naszej suchej i mało elastycznej skóry.
  • Po trzecie jest to wspaniałe doświadczenie dla człowieka. Rzadko mamy możliwość doświadczenia warunków panujących w Morzu Martwym, gdzie floating w fajny sposób to imituje. Ale rownież sprawdzenie swojego umysłu i ciała w warunkach wyciszenia, dużej redukcji oddziałujących bodźców i unoszenia się na wodzie.

           

Moja przygoda z floatingiem ciągle trwa, wierzę w cały proces którego doświadczam podczas każdego seansu. Osiągnięcie harmonii w życiu każdego z nas jest ważne,może czas na to żebyś ty spróbował?