Nasza historia…

Nasza historia…

dział w budowie...

Na początku na floating uwagę zwrócił mój mąż, który będąc sportowcem amatorem potrzebował sposobu na wyciszenie mięśni po treningu. Zrobił research i dowiedział się o istnieniu Floating Rest, kabin z wysoką zawartością zdrowotnej soli Epsom. Zwiedziliśmy kilka miejsc w Polsce, które posiadają kabiny Floatingowe, no i tak rozpoczęliśmy myśleć co dalej? Bo oczywiście relaks w stanie nieważkości przypadł nam jak najbardziej do gustu.

Z początku chcieliśmy stworzyć miejsce do odpoczynku i wyciszenia dla siebie, rodziny i przyjaciół, ale im dłużej rozmyślając tym bardziej rodziła się w nas myśl, aby móc się tym dzielić z innymi. Tak też zrobiliśmy. Otrzymaliśmy wszystkie niezbędne informacje od producenta na temat wymogów, bo jak drodzy Państwo zauważyliście kabina i kapsuła zajmują trochę miejsca i potrzebują dodatkowej otoczki.

 

Decyzja zapadła. Zaczęliśmy szukać lokalu, który sprostałby wymaganiom metrażowym.

Spytacie się dlaczego Floating Chillout w Szczecinie na Prawobrzeżu? Bo stąd jesteśmy, tu mamy rodziny i to tu czujemy się najlepiej. A dojazd z centrum to tylko 20 min autem. Dodatkowo jest to super lokalizacja dla osób z Goleniowa, Stargardu i okolic.

Po kilku miesiącach szukania znaleźliśmy odpowiedni lokal, który jak się okazało jest w centrum Prawobrzeża. Zatrudniliśmy architekta i uruchomiliśmy machinę tworzenia naszego wymarzonego miejsca, które ma ze sobą łączyć relaksację ciała i duszy!

 

Floating jest czymś co działa wielce dobroczynnie na ciało, pomaga w różnorakich dolegliwościach bólowych mięśni, stawów itp. Jest czymś co kochają sportowcy. Jednym słowem Floating Rest jest fuzją głębokiej medytacji i  fizjoterapii.

A gdy już zdecydowaliśmy się na stworzenie takiego miejsca to zaświtała nam myśl, że czegoś nam jeszcze brakuje do uzupełnienia działań fizjoterapeutycznych.

Doszliśmy do wniosku, że nasze centrum SPA wyposażone zostanie również w saunę ganbanyoku, czyli suchą saunę japońską, która będzie uzupełniać Floating.

W naszym zespole znalazła się również masażystka, która zapewni masaże zdrowotne dostosowane do potrzeb każdego z Nas jak i Was nasi przyszli i obecni klienci!